Opinion - Dosja 339, Dako shkon ne prokurori! (20 maj 2019)
1 day ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mark Marku, Klodiana Lala, Carlo Bollino, Artan Hoxha.

Opinion - C'do te beje Rama per krizen! (16 maj 2019)
5 days ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Edi Rama, Andi Bejtja, Andi Tela, Mirela Milori, Mentor Kikia.

Opinion - Agroturizem, ku te shkojme? (21 maj 2019)
13 hours ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Kastriot Dema, Altin Prenga, Blerim Kokomani, Blerina Bombaj, Fundim Gjepali, ...

Opinion - Thaci pergjigjet per Vucic, Ramen dhe Meten! (09 maj 2019)
2 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Hashim Thaci, Erl Murati, Mirela Milori, Prenc Zogaj, Elvis Iljazaj.

Opinion - Deputetet e rinj te parlamentit! (15 maj 2019)
6 days ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Elda Hoti, Lefter Maliqi, Adriatik Alimadhi, Kujtim Gjuzi, Juli Xhokaxhi, Anila ...

Opinion - C'po ndodh mes Rames dhe Haradinajt (07 maj 2019)
2 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Baton Haxhiu, Mesila Doda, Tritan Shehu, Paskal Milo, Andi Bejtja, Mustafa ...

Opinion - Kush e teproi ne protesten e opozites? (13 maj 2019)
1 week ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Mustafa Nano, Fitim Zekthi, Armand Shkullaku, Lorenc Vangjeli, Mentor Kikia, ...

Opinions (Original Mix) | CG5
1 year ago

BUY NOW! Links below! iTunes ▷ https://goo.gl/DY9tn5 Spotify ▷ https://goo.gl/mdkBMQ Google Play ▷ https://goo.gl/qj1idu Donate to my Patreon page!

Opinion - Zbulohen dokumentat e bisedave te diktatorit! (02 maj 2019)
3 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Ermal Hasimja, Genc Ruli.

Opinion - Magjia, falli dhe parashikimi i te ardhmes! (30 prill 2019)
3 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Fleura Shkembi, Mustafa Nano, Olsa Muhamedi, Agim Baci, Ylli Gurra, Iva Tico, ...

Opinion - Pergjimi qe rrezoi qeverine austriake! (20 maj 2019)
1 day ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN.

Opinion - Rinas, si u grabiten miliona euro! (09 prill 2019)
1 month ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Artan Hoxha, Spartak Koka, Erzen Brecani, Ermal Vija.

Opinion - Pse po deshton policia me kriminelet ne kerkim? (06 maj 2019)
2 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Artan Hoxha, Klodiana Lala, Artan Hoxha, Julian Hodaj, Lorenc Vangjeli, ...

Opinion - Pse nuk jetojme dot ne komunitet? (01 maj 2019)
3 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Artan Lame, Gjergj Bojaxhi, Adriatik Lapa, Rezearta Caushaj, Elona Kulluri, ...

Opinion - Grabitja ne Rinas, ke arrestoi policia? (22 prill 2019)
4 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Mentor Kikia, Shemsi Prenci.

Opinion - Grabitja ne Rinas, detaje te reja! (10 prill 2019)
1 month ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Poli Hoxha, Arsen Rusta, Klodiana Lala, Shemsi Prenci, Feliks Baci.

Opinion - Ministri i Jashtem Gent Cakaj! (23 prill 2019)
4 weeks ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Gent Cakaj.

Opinion - Sali Berisha! (24 janar 2019)
4 months ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Sali Berisha, Juli Xhokaxhi, Lorenc Vangjeli, Andi Bejtja, Mentor Kikia.

Opinion - A do te kemi nje takim Rama-Basha? (14 maj 2019)
1 week ago

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Iris Luarasi, Alfred Peza, Artan Hoxha, Tomor Alizoti Ne lidhje te drejtperdrejte: ...

Load More